Галерея

23.11.2018

С древних времен люди, сочиняя пословицы, загадки, скороговорки, пытались украсить эти произведения, рифмуя концы строк. Сегодня ребята 2-Б класса лицея №107 попробовали себя в роли поэтов и поэтесс. Для того, чтобы отгадать загадку, нужно было подобрать рифму. Ребята отлично справились с заданием,  эта игра им очень понравилась. 

 

 

 

Коментарі

16.11.2018

Сьогодні на зустрічі з учнями 4-А класу ліцею №107 ми поговорили про незвичайну людину, про талановитого письменника. Його книги з величезним задоволенням читають діти і перечитують дорослі. Він — автор знаменитого Незнайки, а звуть його Микола Миколайович Носов. 23 листопада йому виповнилося б 110 років. Діти познайомились з короткою біографією письменника, взяли участь у вікторині по його оповіданням та подивились мультфільм «Бобик в гостях у Барбоса». 


 

Коментарі

08.11.2018

Перше знайомство з бібліотекою — це завжди подія в дитячому житті. 8 листопада до нас завітали учні 1-Б класу ліцею №107. Діти вперше дізнались, що таке абонемент, читальний зал та читацький формуляр, які правила існують в бібліотеці, та як потрібно поводити себе з книгою. Щоб ця зустріч краще запам’яталась, дітям була проведена природознавча вікторина, на яку вони з задоволенням відповідали. Ми сподіваємось на нові зустрічі!

 

 

 

 

Коментарі
Book of Week