Галерея

15.03.2019

 

Енциклопедії — це книги про все на світі. Їх зазвичай не читають поспіль — з першої сторінки до останньої, а розкривають, коли потрібно щось уточнити, дізнатися. Це книги для тих, хто готовий щохвилини питати батьків «Чому?», «Як?» і «Навіщо?». Це книги для майбутніх ерудитів. Сьогодні хлопці та дівчата з 2-Б класу ліцею №107 показали свої знання, відповідаючи на питання вікторини «Самая, самое, самый…». Не на всі питання діти змогли відповісти, але вони будуть прагнути поліпшити свої знання, читаючи енциклопедії.

 

 

 

Коментарі

11.03.2019

У кожного народу є великі поети, письменники, яких знають всі. Для українського народу таким поетом є Тарас Шевченко. Цього року 9 березня ми святкували 205 річницю з дня народження видатного мислителя, поета, письменника, художника, відомого усьому світові — Тараса Шевченка. В нашій бібліотеці пройшло свято для учнів 4-Б класу гімназії №55. Діти  добре підготувались: вивчили вірші і дуже активно відповідали на питання вікторини «Шевченка славетне ім’я».

 

 

Коментарі

06.03.2019

У багатьох з нас вдома живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя. Тому  треба добре дбати про них.

Сьогодні в нашій бібліотеці пройшла зустріч з учнями 3-В  класу гімназії №55. Для них була проведена вікторина «Наші домашні улюбленці». Щоб відповісти на питання вікторини, треба було пригадати повадки своїх домашніх вихованців. Ця  тема дуже зацікавила дітей.

 

 

 

Коментарі
Book of Week