Галерея

16.11.2018

Сьогодні на зустрічі з учнями 4-А класу ліцею №107 ми поговорили про незвичайну людину, про талановитого письменника. Його книги з величезним задоволенням читають діти і перечитують дорослі. Він — автор знаменитого Незнайки, а звуть його Микола Миколайович Носов. 23 листопада йому виповнилося б 110 років. Діти познайомились з короткою біографією письменника, взяли участь у вікторині по його оповіданням та подивились мультфільм «Бобик в гостях у Барбоса». 


 

Коментарі

08.11.2018

Перше знайомство з бібліотекою — це завжди подія в дитячому житті. 8 листопада до нас завітали учні 1-Б класу ліцею №107. Діти вперше дізнались, що таке абонемент, читальний зал та читацький формуляр, які правила існують в бібліотеці, та як потрібно поводити себе з книгою. Щоб ця зустріч краще запам’яталась, дітям була проведена природознавча вікторина, на яку вони з задоволенням відповідали. Ми сподіваємось на нові зустрічі!

 

 

 

 

Коментарі

26.10.2018

Сьогодні нашу бібліотеку наповнили веселим щебетом маленькі відвідувачі – вихованці групи №2 дошкільного закладу №373. Малеча дізналась багато цікавого про книжки, читання, бібліотеку. Для дітвори у бібліотеці пройшла вікторина «Зростаємо здоровими!», на питання якої вони дуже добре відповідали. Всі діти були запрошені стати нашими читачами. Також на заході були присутні студенти коледжу мистецтв – майбутні бібліотекарі, які зараз проходять практику.

 

 

 

 

 

Коментарі
Book of Week