Галерея

20.11.2019

Сьогодні у нас в бібліотеці пройшла дуже  цікава зустріч учнів 2-Б класу гімназії №55 з юними музикантами ДШМ №2 ім. П.І. Чайковського. Молоді музиканти Поклонський Кирило, Залиська Ліза, Луньова Вероніка, Волобуєв Сашко, Гур’єва Маша та Стахевич Оля (викладач Яна Володимирівна Бабенко) чудово співали та грали на гітарах. Школярі дуже гарно реагували на виступ маленьких музикантів і довго їм аплодували, а потім всі разом відповідали на питання музичної вікторини. Особливо відзначились Сібель Маріанна та Волкова Неллі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

13.11.2019

 Сьогодні пройшов інтерактивний бібліотечний урок для учнів 1-Б класу ліцею №107. Діти познайомились з нашою бібліотекою, подивились книжкові виставки, журнали. Хлопці та дівчата зробили висновок, що книга – мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. І той, хто буде багато читати, той виросте розумним. А наша бібліотека стане всім у допомозі. А ще ми пограли в гру «Ким ти хочеш стати, коли будеш дорослим?». Малюки були дуже задоволені.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

06.11.2019

Енциклопедії — це книжки про все на світі. Їх зазвичай не читають поспіль — з першої сторінки до останньої, а розкривають, коли потрібно щось уточнити, дізнатися. Це книги для тих, хто готовий щохвилини питати батьків «Чому?», «Як?» і «Навіщо?». Це книги майбутніх ерудитів. Сьогодні учні 2-В класу ліцею №107 показали свої знання, відповідаючи на питання вікторини «Сама, саме, самі…». Не на всі питання діти змогли відповісти, але вони будуть прагнути поліпшити свої знання, читаючи енциклопедії, щоб бути схожими на свого однокласника Ковтуна Сашка, якого вже зараз можна назвати «ходячою енциклопедією».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Book of Week