Галерея

18.09.2019

Щоб цікавого багато знати, треба більше книг читати! Книжка вчить, як на світі жить, книжка відповідає на безліч запитань. Адже через книгу ми можемо дізнатися, що означає те чи інше слово, звідки воно прийшло до нашої мови та багато іншого. А допоможе нам відкривати ці таємниці довідково-енциклопедична література. Сьогодні з енциклопедичним фондом нашої бібліотеки ознайомились учні 4-Б класу гімназії №55.  Також для дітей була проведена вікторина «Про все на світі». Найбільшими ерудитами виявились Шарун Артем, Назаров Тимофій, Карпенко Аліса, Петренко Софія, Лебедєва Олександра, Сторожев Олександр та Дерев’янко Микола. Молодці!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

11.09.2019

Книга — одне з найбільших див, створених людиною. І серед них є такі,  котрі розповідають про все на світі. Це — енциклопедії та різноманітна довідкова література. Енциклопедії розширюють кругозір, поглиблюють  знання людей, роблять їх духовно багатшими,  допомагають зрозуміти самих себе, вчать жити. Саме про «Книги, що все знають» ми сьогодні розповіли учням 4-А класу гімназії №55. Також була проведена вікторина «Про все на світі». Найбільш обізнаними виявились Мішнєв Іван, Ісмаілов Самир та Гіренко Ілля.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

29.05.2019

Ми продовжуємо літні масові заходи. Сьогодні до нашої бібліотеки завітали учні 3-А, 3-Б, 3-В та 4-Б класів гімназії №55. Було дуже весело!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Book of Week