Галерея

11.03.2020

Зараз по всій Україні проходять Шевченкові дні з нагоди 206 річниці з дня народження українського Кобзаря Тараса Шевченка. І ми сьогодні разом з учнями 4-А класу гімназії №55 здійснили  уявну подорож Шевченківськими дорогами. Діти подивились мультфільм «Як Тарас Шевченко став зіркою», читали вірші поета та відповіли на питання вікторини «Шевченка славетне ім’я».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

04.03.2020

Першого березня у багатьох країнах відзначають  свято – день котів.

Не секрет, що коти і кішки споконвіку були і залишаються найбільш поширеними домашніми тваринами у всьому світі. Крім «естетичного задоволення» (адже, що може бути приємніше муркотливого теплого друга, який лащиться у тебе на колінах) кішки виконують і ряд корисних для людини функцій. Вони відмінно знищують гризунів, лікують деякі захворювання і навіть подовжують життя своєму господареві. Про все це ми сьогодні поговорили з учнями 2-Б класу гімназії 55. Багато хто з них має вдома пухнастого улюбленця. Діти розповіли про своїх котів та кішок, послухали доповідь бібліотекаря «Подорож до країни Мурляндії», а також відповіли на питання вікторини. Найактивніше відповідали Суродін Владислав, Сібель Маріанна та Волкова Неллі. Наприкінці заходу діти подивились веселе відео «Котячі пустощі». Хлопці та дівчата залишали бібліотеку у гарному настрої.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

26.02.2020

Любов до читання прищеплюють малечі батьки та школа, а знайти цікавинки у безмежному світі літературних шедеврів допомагає бібліотека. Сьогодні ми запросили до бібліотеки учнів 4-Б класу ліцею №107. А захід в нас був незвичайний: дітям довелось розгадувати вікторину, в якій йшла мова про книги з «кольоровими» назвами. Майже усіх присутніх зацікавили ці твори, а Маша Сухорукова відразу вирішила взяти почитати книгу «Вождь червоношкірих».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Book of Week